Satın Alma Politikamız

Furcan Şirketler Grubu olarak şirketlerimizin genel yönetim politikaları ve büyüme stratejilerine uyumlu olarak paydaşlarımız, ve potansiyel iş ortaklarımızla karşılıklı güven ve işbirliğine dayalı ilişki kurmak temel önceliğimizdir. Biz tüm paydaşlarımızla uzun vadeli iş ilişkisi kurmayı bugünlere gelmemizin temeli saymaktayız.

Furcan Şirketler Grubu müşterilerine fiyat kalite dengesi açısından en optimum hizmeti ve yedek parçayı sunmak için; ulusal ve global tedarik alternatiflerin tümünü değerlendirir. Bu bizi pazarda ve bölgemizde rekabetçi gücümüzü sağlamaktadır. Kendi alanlarında uzman satın alma ekibimiz tüm iletişim kanallarını kullanarak hızlı ve opsiyonel satın alma sürecini yönetirler. Güven temeline dayalı uzun işbirliklerimizle bayisi olduğumuz tüm markalarla uyumlu çalışmamız müşterilerimizin memnuniyeti içindir.

Gerek bayiliklerimizde gerekse tedarikçilerimizin insan kaynaklarına yatırım yapan, çevre ve insan sağlığına saygılı şirketleri/markaları tercih eder. Tedarikçilerinin bu noktalarda gelişimine her türlü katkı sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Furcan Şirketler Grubu olarak; kaliteli yedek parçayı/ürünü/hizmeti, zamanında, rekabetçi şartlarda sağlayabilen, AR-GE yatırımları yapan, ulusal ve uluslararası standardlara uygun üretim yapan şirket ve markalarla uzun vadeli iş ilişkileri kurar.

Satın alma Departmanımız, Furcan Şirketler Grubu’nun karlılığında, büyümesinde ve buna bağlı olarak da vizyonunu gerçekleştirme yolunda stratejik öneme sahiptir.