Yeni Yüzüyle BMC 417 Furcan Otomotiv Farkıyla Yollarda…

Türkiye’nin markası BMC’den Teknoloji, güç, performans, tasarruf, konfor gibi kilit kriterlerin hepsini bir arada barındıran çekici seriyle yolların fatihi olan araçlarımızı tanıtmak için düzenlenen lansman paydaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Lansman Sunumu Furcan Otomotiv Genel Müdürü Sayın Murat Garan ve BMC Kamyon Satış Müdürü Sayın Emrah Polat tarafından yapılan BMC TGR 4340, BMC 1846 ESS ve BMC 417’nin teknik özellikleriyle tek tek anlatıldı. Özellikle BMC 417’nin yeni yüzü tüm katılımcıların dikkatini çekmesi bizi ayrıca mutlu etti.

Lansman açılış konuşması Furcan Şirket Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hayrettin Bozan tarafından yapıldı. Sayın Bozan konuşmasında özetle; Furcan Şirketler Grubu için BMC markasının kendileri için vazgeçilmez olduğunun altını bir kez daha çizdi. Uzun yıllardır BMC markasının satış, servis ve yedek parça noktasında bölgeye ve tüm Türkiye’ye hizmet vermenin haklı gururunu taşıdıkları sözlerine ekledi. Bu özel lansmana katıldıkları için tüm paydaşlara tekraren teşekkür eden Sayın Bozan; yeni etkinlik ve buluşmalarda görüşmek dileğiyle sözlerini tamamladı.